Náhradní náplň SILIPHOS 700g

627,00 

Katalogové číslo: 38187 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Siliphos je směs fosfátů a polyfosfátů s obsahem křemičitanů ve formě sklovitých průhledných kuliček, které zabraňují tvorbě vodního kamene a omezují korodování kovových povrchů.
Siliphos vytváří na vnitřním povrchu potrubí a topných těles mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene na topných tělesech a v případě měkké vody zabraňuje přístupu kyslíku do potrubí, čímž zastavuje korozi. Schválen pro styk s pitnou vodou.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Náhradní náplň SILIPHOS 700g

Cena za Náhradní náplň SILIPHOS 700g je 627 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Náhradní náplň SILIPHOS 700g dozvědět více informací?

Ano můžete. Náhradní náplň SILIPHOS 700g – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38187.

Produkt najdete v kategorii

Náhradní náplně a příslušenství k vodním filtrům - Podobné produkty: Držák "D" k filtru DUPLEX, Náhradní náplň SILIPHOS 1000g, DP Big konzole filtru, Klíč filtru DP