Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200

1 252,00 

Katalogové číslo: 22926 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Nástavec – prodloužení hrdla šachty se používá k prodloužení hrdla pro klasické vodoměrné šachty a pro přečerpávací kanalizační šachty.
Pokud je nebo byla taková šachta koupena v našem obchodě www.prodoshop.cz, daný nástavec vám bude pasovat.
Nástavec – prodloužení hrdla šachty se obvykle dodává v barvě, jako je na obrázku (tmavě hnědá až černá), může být však dodán i ve světlé (šedo-béžové) barvě.
Tento nástavec není určen pro šachtu typu monolit.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200

Cena za Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200 je 1252 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200 dozvědět více informací?

Ano můžete. Nástavec – prodloužení hrdla šachty 200 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 22926.

Produkt najdete v kategorii

Plastové vodoměrné šachty - Podobné produkty: Vodoměrná šachta kruhová PP 1300×1200, Vodoměrná šachta kruhová PP malá 1300×1000, Vodoměrná šachta kruhová malá s protimrazovou pojistkou, Nástavec – prodloužení hrdla šachty 300