Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením

720,00 

Katalogové číslo: 39808 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ochrana běhu na sucho SK-13 je vhodná pro samonasávací, povrchové čerpadla a pro velkou většinu ponorných čerpadel, včetně vřetenových ponorných čerpadel do výkonu 1,5kW.
Pro správné použití Ochrany běhu na sucho SK13 je potřebný minimální výstupní tlak z čerpadel 0,8 bar. Ochrana běhu na sucho SK13 se restartuje manuálně.
Výhody:

jednoduchá instalace v jakékoliv (horizontální nebo vertikální) poloze
chrání čerpadlo před poškozením
je vhodná i pro použití pro domácí vodárny s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem (min.spínací tlak 1,0 bar.)

Ochrana běhu na sucho SK13 je dodávána s kabely, s vidlicí a zásuvkou. Pracuje na základě kontroly tlaku na výstupu z čerpadla. Tlak nastavený z výroby a tlak při zapnutí: 0,7 bar (vyp.) 1,2 bar (zap.)
Přístroj – ochrana běhu na sucho SK13 vypne napájení, když zjistí nižší tlak v systému, jako je nastavený tlak. V případě, že tlak v systému překročí nastavený tlak, zařízení znovu zapne napájení. Ochranu běhu na sucho lze aplikovat nezávisle nebo může spolupracovat s jiným spínačem. Když pracuje s jiným spínačem, chrání čerpadlo před poklesem tlaku nebo poškozením způsobeným chodu nasucho. Ochrana běhu na sucho SK13 je vybavena tlačítkem RESET, poskytuje podmíněné / povinné připojení čerpadla.
Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1 "připojením obsahuje:

ochrana běhu na sucho SK13 s připojením (samice + samec)
spojovací armatura 3-cestná
teflonová páska

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením

Cena za Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením je 720 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením dozvědět více informací?

Ano můžete. Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 39808.

Produkt najdete v kategorii

Ochrany běhu na sucho - Podobné produkty: Ochrana běhu na sucho SK13, HYDROSTOP ochrana běhu na sucho