Ochrana běhu na sucho SK13

613,00 

Katalogové číslo: 39782 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ochrana běhu na sucho SK13 pracuje na základě kontroly tlaku na výstupu z čerpadla. Ochrana běhu na sucho SK13 je vhodná pro samonasávací, povrchové čerpadla a pro velkou většinu ponorných čerpadel, včetně vřetenových ponorných čerpadel do výkonu 1,5kW
Pro správné použití / fungování Ochrany běhu na sucho SK13 je potřebný minimální výstupní tlak z čerpadel 0,8 bar.Ochrana běhu na sucho SK13 se restartuje manuálně.
Výhodou Ochrany běhu na sucho SK13 je snadná instalace v jakékoliv (horizontální nebo vertikální) poloze. Ochrana běhu na sucho SK13 je dodávána s kabely s vidlicí a zásuvkou
Ochrana běhu na sucho SK13 chrání čerpadlo před poškozením. Je vhodná i pro použití pro domácí vodárny s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem (min.spínací tlak 1,0 bar.)
Tlak nastavený z výroby a tlak při zapnutí: 0,7 bar (vyp.) 1,2 bar (zap.)
Přístroj – ochrana běhu na sucho SK13 vypne napájení, když zjistí nižší tlak v systému, jako je nastavený tlak, v případě, že tlak v systému překročí nastavený tlak, zařízení znovu zapne napájení. Přístroj má 6 konektorů pro připojení napájení a 8 kontaktů s postříbřeným povrchem pro větší životnost.
Ochranu běhu na sucho lze aplikovat nezávisle nebo může spolupracovat s jiným spínačem. Když pracuje s jiným spínačem, chrání čerpadlo před poklesem tlaku nebo poškozením způsobeným chodu nasucho. Je vybavena tlačítkem RESET, poskytuje podmíněné / povinné připojení čerpadla.
Tlak může být regulován (obrázek B). Šroubování seřizovacího šroubu (šipka) zvyšuje nastavený tlak. Otáčením seřizovacího šroubu (šipka II) se sníží nastavený tlak.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ochrana běhu na sucho SK13

Cena za Ochrana běhu na sucho SK13 je 613 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ochrana běhu na sucho SK13 dozvědět více informací?

Ano můžete. Ochrana běhu na sucho SK13 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 39782.

Produkt najdete v kategorii

Ochrany běhu na sucho - Podobné produkty: HYDROSTOP ochrana běhu na sucho, Ochrana běhu na sucho SK-13 set s 1" komplet připojením