PEDROLLO NKm 2/3 – GE

Popis

Vícestupňová ponorná čerpadla NK robustní konstrukce se spodním sáním a s plovákovým spínačem vhodná nejen pro závlahu, ale i pro sestavu domácí vodárny s tlakovou nádobou a tlakovým spínačem. Jsou vhodná pro čerpání vody ze studní, nádrží, jímek a bazénů. max využití vodního zdroje díky spodnímu sání vysoký výkon a spolehlivost čerpadel umožňuje jejich využití nejen v domácnosti, ale i v průmyslu integrovaný rozběhový kondenzátor čerpadlo vč. 20 m kabelu vhodného pro pitnou vodu  ochrana proti přetížení ve vinutí Elektromotor je těsněn dvojitou mechanickou ucpávkou v olejové lázni.

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Průměr soustrojí [mm]

Výtlačná přípojka [coul]

Plovák

Hloubka ponoru [m]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PEDROLLO NKm 2/3 – GE

Cena za PEDROLLO NKm 2/3 – GE je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o PEDROLLO NKm 2/3 – GE dozvědět více informací?

Ano můžete. PEDROLLO NKm 2/3 – GE – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED2352.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Požární hadice PH ZÁSAH C42 Fire Orange (20m), Pedrollo PQm 80 230V, SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo SIGMA 100-GFHU-250-60-LU 400V Varianta: MH, Sací koš pro Grundfos Unilift KP351 (96548066)

Ponorná čerpadla do studní - Podobné produkty: PEDROLLO TOP MULTI 2-EVO, NORIA ADA COOL-N3 400V 1m, NORIA ADA COOL-N3 400V 20m, Ponorné čerpadlo E-TECH VN 3/8 1,1kW 230V

Ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo E-TECH VN 5/6T 1,1kW 400V, Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 800, Ponorné čerpadlo PUMPA Svitava 5-16 T, nerez, 400V Kabel: 30 m, Ponorné čerpadlo Leo 4XRSm2/18-0,75