PEDROLLO tritus TR 1,1 400V s řezacím zařízením

Popis

Ponorná kalová čerpadla s řezacím zařízením PEDROLLO typové řady TRITUS jsou ponorná jednostupňová monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je spirální těleso čerpadla s otevřeným oběžným kolem VORTEX a s řezákem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvěma samostatnými mechanickými ucpávkami v olejové lázni. Čerpadla jsou dodávána s jednofázovým elektromotorem (označení TRm…) a plovákovým spínačem, nebo v třífázovém provedení (označení TR…) bez plovákového spínače. Standardní délka přívodního kabelu neopren HO7-RN-F 10m. Ponorná kalová čerpadla s řezacím zařízením typu TRITUS jsou robustní konstrukce vyznačující se vysokou odolností a životností. Konstrukční materiály jsou vysoce odolné proti otěru. Zárukou vysoké kvality je řezací zařízení vyrobené z kalené nerez oceli. Přednosti Účinnější řezný výkon díky radiálnímu řeznému nástroji kompletní řezný systém z vysoce odolné kalené nerez oceli AISI 440C dvojitá mechanická ucpávka precizní nerezový odlitek víka s rukojetí plovákový spínač s unikátním uchycením tepelná pojistka ve vinutí motoru Pozor! Dlouhodobý provoz čerpadla při minimální hladině může mít za následek přehřátí motoru čerpadla. Pro trvalý provoz musí být motor zaplaven.

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Ucpávka

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Plovák

Hloubka ponoru [m]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí PEDROLLO tritus TR 1,1 400V s řezacím zařízením

Cena za PEDROLLO tritus TR 1,1 400V s řezacím zařízením je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o PEDROLLO tritus TR 1,1 400V s řezacím zařízením dozvědět více informací?

Ano můžete. PEDROLLO tritus TR 1,1 400V s řezacím zařízením – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED0201.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Sada těsnění pro Grundfos CR/I/N10 -8st (96511889), Ponorné kalové čerpadlo IBO V550 s plovákem, 230V, 0,55kW, kabel 10m, Vertikální vysokotlaké čerpadlo SAER MK 40 Typ: MK 40/06, 2.2kW, IE2, Požární hadice PH – ZÁSAH D25 – bez spojky (20m)

Kalová čerpadla do septiku - Podobné produkty: Pumpa INOX Morava 5-16-T 1,1kW 400V 10 m, NORIA LUCA-100-16-N3 nerez 10 m, PEDROLLO TR 1,5 400V s řezacím zařízením, Kalové čerpadlo PCH FORWASTE 230V, 15m

Ponorná kalová čerpadla - Podobné produkty: HCP BF-21PN, 230 V, Čerpadlo SIGMA 50-GFEU (MH) 230V, Pedrollo MC 15/45, Kalové čerpadlo HCP 80AFU27.5 WD 400V bez plováku, kabel 15m