Pedrollo ZXm 1A/40

Katalogové číslo: ED7009 Kategorie: ,

Popis

Ponorná drenážní a kalová čerpadla s plovákovým spínačem (pouze u jednofázového provedení) robustní konstrukce s vířivým oběžným kolem a mechanickými ucpávkami chráněnými v olejové lázni s průchodností pevných nečistot až do max. velikosti ø 40 mm. Čerpadla jsou ideální pro čerpání průsakových a dešťových vod, kalů a odpadních vod nejen v domácnostech, ale i v těžších průmyslových provozech a stavebnictví. Přednosti: – robustní profi konstrukce – vysoká průchodnost pevných nečistot – elektromotor chlazený trvalou olejovou náplní – široká škála použití. Charakteristika Technopolymerové oběžné kolo typu VORTEX Těleso motoru z nerezové oceli AISI 304 Výtlačné koleno součástí dodávky Vybaveno plovákovým spínačem Vlastnosti Maximální hloubka ponoru 5m Maximální teplota kapaliny 40°C Průchodnost oběžným kolem ø 40 mm Minimální hladina 50 mm  

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Výtlačná přípojka [coul]

Plovák

Hloubka ponoru [m]

Max. teplota média [°C]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Pedrollo ZXm 1A/40

Cena za Pedrollo ZXm 1A/40 je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Pedrollo ZXm 1A/40 dozvědět více informací?

Ano můžete. Pedrollo ZXm 1A/40 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED7009.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Domácí vodárna FLOW s ponorným čepadlem 4SSm Typ čerpadla: 4SSm 2/18, Délka kabelu: 40 m, Ovládání čerpadla: Tlakový spínač PM2, Čerpadlo na chladiva EMP 4COA2 Varianta: 4COA2-22, GRUNDFOS SQE 2-55 + 40m kabel 1x230V 96524505, Mechanická ucpávka PEDROLLO MG1-19 (11516161901)

Ponorná kalová čerpadla - Podobné produkty: SIGMA PUMPY Čerpadlo SIGMA 65-KDFU-130-10-AO 400V, Kalové stavební čerpadlo 50 EUB-5.10SA, 230V, 0.75kW, plovák, Ebara DWO150M, PUMPA Ponorné kalové čerpadlo BLUE LINE PSP8-7/0,18l