Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg

469,00 

Katalogové číslo: 17023 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Náhradní náplň polyfosfátové krystaly 0.5 kg balení.
Náplň do filtru proti vodnímu kameni a na změkčení vody.
Krystaly lze použít i pro pitnou vodu za předpokladu použití staršího modelu filtru DOSAPROP nebo filtru s dávkováním (tryskou) rozpuštěného roztoku do hlavního proudu vody.
Polyfosfáty snášejí teplotu max. 35 °C, při vyšší teplotě nad 75 °C ztrácí účinnost nebo je možnost vzniku sraženin. Životnost krystalů polyfosfátů při běžném používání je cca 6 měsíců. Po uplynutí doby je nutné náplň vyměnit. V případě úbytku krystalů polyfosfátů na 50% před uplynutím 6 měsíců stačí polyfosfáty pouze doplnit.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg

Cena za Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg je 469 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg dozvědět více informací?

Ano můžete. Polyfosfátové krystaly 6/10 0,5kg – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17023.

Produkt najdete v kategorii

Náhradní náplně a příslušenství k vodním filtrům - Podobné produkty: Držák "S" k filtru 3P (modrý), Držák "D" k filtru DUPLEX, O-kroužek, těsnění k filtrům 3P Medium, Junior, Senior a Master, 10" Nádoba filtru DP "SENIOR" se závitem