Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 1000

Popis

Inteligentní ponorné čerpadlo. Automatická vodárna s integrovanou řídicí jednotkou s automatickým nastavením režimu chodu, hlídáním chodu nasucho a automatickým restartem po obnovení zdroje vody. Čerpadlo je osazeno sacím sítem, které brání nasátí větších nečistot. Připojení výtlačné hadice shora. Lze využít pro čerpání čisté nebo mírně zakalené vody. Model ECORRA 1000 je určen pro vrty, studny, retenční nádrže apod. Čerpadlo má průměr 170 mm. Ideální čerpadlo pro zavlažování, dodávku pitné či užitkové vody do bytových objektů, čerpání vody do zásobníků. Doporučujeme použití malé tlakové nádoby s vakem (5-24 l) pro plynulejší provoz a snížení počtu sepnutí. Čerpadlo se spouští a vypíná automaticky. Zapínací tlak je nastaven na 2,5 bar, vypínací tlak odpovídá maximálnímu tlaku, které čerpadlo v soustavě může dosáhnout. Použití: Zásobování užitkovou a pitnou vodou. Použití pro rodinné domy, chat, provozovny apod. Vhodná pro automatické závlahy. Vhodná do provozu s potřebou tlaku na úrovni městského rozvod. Při instalování trysky je vodárna vhodná pro tlakové mytí. Vybavení a výhody: Automatická domácí vodárna se zabudovanou řídící jednotkou. Řídící jednotka reaguje na pokles tlaku v systému a udržuje konstantní tlak. Automatický restart v případě vypnutí čerpadla z důvodu nedostatku vody. Restart v intervalech 3x30s, 1 hodina, 5 hodin a každých 24 hodin. Zabudovaná zpětná klapka, ochrana proti chodu nasucho. Zabudovaná tepelná ochrana motoru proti přehřátí a přetížení. Kryt motoru z odolného plastu, oběžné kolo z technopolymeru, měděné vinutí motoru. Plášt čerpadla a sací sítko z nerezové oceli, vynikající odolnost vůči opotřebení. Jednoduchá instalace. Všechny části zabudované v kompaktní jednotce.    

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Průměr soustrojí [mm]

Výtlačná přípojka [coul]

Plovák

Hloubka ponoru [m]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 1000

Cena za Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 1000 je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 1000 dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 1000 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED3370.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Ponorné čerpadlo do vrtu IBO 3″ SQIBO 0,75 230V, kabel 25m, Benzínová a plynová elektrocentrála HERON (8896319), Kovoplast Standart II ruční pumpa Barva: Tmavě zelená, Kryt motoru Grundfos JP5-48 (99521025)

Nejlepší ponorné automatické vodárny - Podobné produkty: Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 800, Ponorná automatická vodárna AQUACUP ECORRA 1100-1, EASYPUMP EASY E-DEEP 1200 X-RING, AQUACUP ECORRA 1200

Ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo E-TECH VN 5/9 2,2kW 230V, PEDROLLO RXm 3- GM 230V 5m kabel s magnetickým plovákem, Čerpadlo AQUACUP 2,5″ WORM 35/100 30m, SIGMA PUMPY Ponorné čerpadlo SIGMA NAUTILA 5/4″ EVAU-16-8-GY 230V 25m