Ponorné čerpadlo 3,5" IPRO PROFESSIONAL 3-019 – RTS

14 620,00 

Katalogové číslo: 113398 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Vícestupňové ponorné čerpadlo 3,5" AQUA PRO 3-020 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Toto ponorné čerpadlo s plovoucími oběžnými koly lze použít i do nových, či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Je také vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 3,5" AQUA PRO 3-020 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (která se realizuje u nás v servisním centru) nemusí být nákladná a je především rychlá , což je při případné poruše velkou výhodou. Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Ponorné čerpadlo 3,5" AQUA PRO 3-020 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice, nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Ponorné čerpadlo 3,5 AQUA PRO je profesionální verzí již tak velmi úspěšného typu 3,5 SDM.
Profesionální čerpadla řady AQUA PRO lze používat i v nepřetržitém provozu (24/7) což je také velkou výhodou oproti hobby čerpadlům nebo ponorným čerpadlům, které se používají hlavně pro domácí použití. Konstrukčně jsou čerpadla AQUA PRO vyrobeny tak, aby zvládali čerpat vodu z nestandardně hlubokých studní nebo vrtů (až 150m) a aby dodávaly potřebné množství vody spolehlivě a dlouhodobě.
Použité materiály:

Sací/výtlačný nátrubek: AISI 304
Plášť: nerezová ocel AISI 304
Hřídel a rotor: nerezová ocel AISI 304
Oběžné kolo: technologicky vylepšený čerpadlářský noryl
Difuzor: zesílený polykarbonát
Mechanická ucpávka: keramika/Sic/NBR
Ložiska: NSK

Provozní podmínky:

Maximální teplota kapaliny: 35°C
Maximální teplota prostředí: 35°C
Otáčky motoru: 2850RMP
Motor: chlazený olejem
Třída izolace: F
Pracovní režim: přerušovaný a/nebo nepřetržitý
Bezpečnost: IP68
Maximální počet zapnutí za 1 hod.: 30

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo 3,5" IPRO PROFESSIONAL 3-019 – RTS

Cena za Ponorné čerpadlo 3,5" IPRO PROFESSIONAL 3-019 – RTS je 14620 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo 3,5" IPRO PROFESSIONAL 3-019 – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo 3,5" IPRO PROFESSIONAL 3-019 – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 113398.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 8/030S – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové Omnigena EVJ 1,2-100-0,75 230V, Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-23, Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700