Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS

5 211,00 

Katalogové číslo: 42869 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Toto čerpadlo s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Je také vhodné ke zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 3,5" SCM 2-9 – RTS je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá, co je při případné poruše velkou výhodou. Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice, nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS

Cena za Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS je 5211 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 42869.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 6/030S – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 16-14 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 2,5" STM 31 – RTS