Ponorné čerpadlo 3Ti-37 – RTS

7 277,00 

Katalogové číslo: 38410 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo 3Ti-37 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku). 
Ponorné čerpadlo 3Ti-37 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudovaní do rozvodního potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 3Ti-37 je od motoru oddelena (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy se dá čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rýchlá co je v případě poruchy velkou výhodou. 
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou. 
Ponorné čerpadlo 3Ti-37 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo 3Ti-37 – RTS

Cena za Ponorné čerpadlo 3Ti-37 – RTS je 7277 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo 3Ti-37 – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo 3Ti-37 – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38410.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3,5" AQUA PRO 3-015 – RTS, Ponorné čerpadlo 2,5" STM 24 – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 16/075T – RTS, Ponorné čerpadlo 6SD 25/15 – RTS