Ponorné čerpadlo 4 SDm 6-14 – RTS

10 963,00 

Katalogové číslo: 39275 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo 4 SDM 6-14 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Ponorné čerpadlo 4SDm 6-14 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 4 SDM 6-14 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou .Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.Ponorné čerpadlo 4 SDM 6-14 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo 4 SDm 6-14 – RTS

Cena za Ponorné čerpadlo 4 SDm 6-14 – RTS je 10963 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo 4 SDm 6-14 – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo 4 SDm 6-14 – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 39275.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo SKT 150, Ponorné čerpadlo 3,5" IPRO PROFESSIONAL 3-025 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 10-17 / 400 V – RTS, Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-175 – RTS