Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-200 – RTS

64 262,00 

Katalogové číslo: 113497 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Vícestupňové ponorné čerpadlo 6" AQUA IPRO 32-200 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Toto ponorné čerpadlo s plovoucími oběžnými koly lze použít i do nových či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Je také vhodné pro zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla 6" AQUA IPRO 32-200 je od motoru oddělena (čerpadlo není postaveno jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo jednoduše demontovat. Případná oprava (která se realizuje u nás v servisním centru) nemusí být nákladná a je především rychlá , což je při případné poruše velkou výhodou. Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Ponorné čerpadlo 6" AQUA IPRO 32-200 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice, nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Profesionální čerpadla řady AQUA IPRO lze používat i v nepřetržitém provozu (24/7) což je také velkou výhodou oproti hobby čerpadlům, nebo ponorným čerpadlům, která se používají hlavně pro domácí použití. Konstrukčně jsou čerpadla AQUA IPRO vyrobena tak, aby zvládala čerpat vodu z nestandardně hlubokých studní, nebo vrtů ( až 150m ) a aby dodávala potřebné množství vody spolehlivě a dlouhodobě.
Použité materiály:

Sací/výtlačný nátrubek:  AISI 304
Plášť:  nerezová ocel AISI 304
Hřídel a rotor:  nerezová ocel AISI 304
Oběžné kolo:  Technologicky vylepšený čerpadlářský noryl
Difuzor:  Zesílený polykarbonát
Mechanická ucpávka:  Keramika/Sic/NBR
Motor:  chlazený olejem
Otáčky motoru: 2850RMP
Ložiska:  NSK

Provozní podmínky:

Maximální teplota kapaliny:  35°C
Maximální teplota prostředí:  35°C
Třída izolace:  F
Pracovní režim: přerušovaný a/nebo nepřetržitý
Bezpečnost:  IP68
Maximální počet zapnutí za 1 hod.: 30

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-200 – RTS

Cena za Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-200 – RTS je 64262 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-200 – RTS dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo 6" IPRO PROFESSIONAL 32-200 – RTS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 113497.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-23 / 230V, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 6/022S – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 12/030S – RTS, Ponorné čerpadlo vřetenové DIPPER 2700