Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem

Popis

  Ponorné nerezové čerpadlo HC7 M – INOX je určené k čerpání čisté a mírně zakalené vody bez obsahu abrazivních částic. Tento základní parametr určuje rozsah použití čerpadla HC7 M – INOX na čerpání čisté nebo mírně znečištěné vody ze studní, jímek na dešťovou vodu, odvodňování zatopeného sklepa, čerpání vody z vodního toku a podobně.   – plášť z nerezové oceli – plovákový spínač – maximální výtlak 7,5 m – maximální ponor 8 m – v čerpadle zabudovaná tepelná pojistka – hmotnost čerpadla: 4,9 kg   Ponorné nerezové čerpadlo HC7 M – INOX je vhodné do šachty od minimálního rozměru 400×500 mm. Tato skutečnost je způsobena tím, že je čerpadlo HC7 M – INOX vybaveno plovákem pro automatické ovládání chodu čerpadla. Při použití čerpadla v šachtě o menších rozměrech by mohlo dojít k nevypnutí čerpadla při vypínací hladině. Čerpadlo není vhodné pro čerpání znečištěných vod abrazivními částicemi a chemickými látkami. Rovněž není vhodné pro trvalý provoz (např. vodotrysky). Nesprávné použití čerpadla snižuje jeho životnost a může čerpadlo nenávratně poškodit. Popis Plášť čerpadla je vyroben z kvalitního nerezové oceli, ta zajišťuje zvýšenou antikorozní odolnost. Hřídel motoru je utěsněna mechanickou keramickou ucpávkou. Ptoti přehřátí je motor vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou. Čerpadlo HC7 M – INOX je konstruováno tak, že čerpaná voda i při nízké hladině obtéká motor a tím jej intenzivně chladí. Ovládání Pokud je nerezové čerpadlo HC7 M – INOX zapojeno do sítě, jeho chod je ovládán plovákem, který čerpadlo zapíná a vypíná v závislosti na výšce hladiny čerpané vody. Maximální ponor čerpadla HC7 M – INOX je 8 metrů. Čerpadlo se umístí do kapaliny tak, že se buď zavěsí za držadlo nebo se položí na dno. Čerpadlo nesmí nikdy viset na přívodním kabelu! Pokud je čerpadlo položené na dně, může kal bránít čerpadlu v rozběhu. Pokud nastanou takovéto okolnosti, je nutné čerpadlo častěji kontrolovat.  

Další informace

Výtlak [m]

Napětí [V]

Kabel [m]

Průtok [l/min]

Hmotnost

Průměr soustrojí [mm]

Výtlačná přípojka [coul]

Plovák

Hloubka ponoru [m]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem

Cena za Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED88201.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Domácí vodárna s FM EVAK 4OME-2508, kabel 1,5m, 230V, DAB E.SYDOCK PŘIPOJOVACÍ KIT PRO 1 E.SYBOX, Náhradní motor 230V/50-60Hz Grundfos Unilift CC5 (96578973), Kryt nádrže W/O pro Grundfos Sololift WC1 (97775359)

Ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Pedrollo 4BLOCKm 6/10 230V 20m, SIGMA PUMPY Ponorné čerpadlo SIGMA NAUTILA 5/4″ EVAU-16-8-GY 400V 35m, Umbra Pompe Acuasub 100/100 230V kabel 1,5 m, PUMPA blue line PS1.5-54/18N 3″ 230V 0,55kW 20m

Ponorná zahradní čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo SFBP1-G3000-01 24 V DC, PEDROLLO RXm 3- GM 230V 5m kabel s magnetickým plovákem, Ponorné aku čerpadlo Leo LKS-200P, Ponorné čerpadlo SFBP1-G2000-01 12 V DC