Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33

7 633,00 

Katalogové číslo: 38735 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku).
Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33 s plovoucími oběžnými koly je určeno i do nových, či čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí, dále pro domácí nebo průmyslové použití a zavlažování či postřikování vodou.
Hydraulická část čerpadla IBO 3 – SDM33 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava, (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá což je při případné poruše velkou výhodou .
Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33 je vhodné i pro malé a střední protipožární stanice nebo jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Při použití čerpadla do nové / čerstvé studni nebo vrtu doporučujeme použít dezinfekci.
Aplikací dezinfekce PolyWELL pomůžete vodnímu zdroji regenerovat se a vyčistit se.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33

Cena za Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33 je 7633 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33 dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo IBO 3 – SDM33 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38735.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Pompa submersibila 4" IPRO PROFESSIONAL 16/055T – RTS, Ponorné čerpadlo Omnigena MULTI WQ 1500F, Ponorné čerpadlo 4 SD 3-18 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 16/075T – RTS