Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11

5 440,00 

Katalogové číslo: 38662 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11 s plovoucími oběžnými koly.
Použití:

na zvyšování tlaku při zabudování do rozvodného potrubí
na domácí i průmyslové použití
na zavlažování či postřikování vodou
do nových a čerstvých vrtů, studní, nádrží, vodojemů i sběrných šachet
vhodné pro malé a střední protipožární stanice
vhodné jako jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem

Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11 má zvýšenou odolnost vůči písku a jiným abrazivním látkám, které se ve vodě mohou nacházet.
Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená (Resistance To Sand = odolné vůči písku)
Hydraulická část čerpadla IBO SDM 3-11 je od motoru oddělená (čerpadlo není postavené jako monoblok – v případě poruchy lze čerpadlo snadno demontovat. Případná oprava, (kterou realizujeme my) nemusí být nákladná a je především rychlá, což je při případné poruše velkou výhodou. Čerpadlo je vybaveno tepelnou ochranou – pojistkou.
Při použití čerpadla do nové / čerstvé studny nebo vrtu doporučujeme použít dezinfekci.
Aplikací dezinfekce PolyWELL pomůžete vodnímu zdroji regenerovat se a vyčistit se.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11

Cena za Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11 je 5440 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11 dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-11 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38662.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 12/030T – RTS, Ponorné čerpadlo 3,5" SCM 2-9 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 10-13 / 400V – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SD 6-10 / 400V – RTS