Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55

3 732,00 

Katalogové číslo: 38292 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné 3 "(třípalcová) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,55 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití:
Je určeno pro čerpání pitné a užitkové vody. Praktické a veľastranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,55 je možné hlavně díky jeho rozměrům.
Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,55 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Tím, že je toto ponorné čerpadlo vřetenové, dokáže nasát a přečerpat i vodu s malým obsahem písku, či jiných abrazivních látek, které se obvykle v čerstvých / nových vrtech ještě nacházejí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55 je 3732 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55 dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,55 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38292.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 2,5" STM 31 – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 8/055T – RTS, Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-23 / 230V, Ponorné čerpadlo IBO SDM 3-23