Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75

4 199,00 

Katalogové číslo: 38293 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné 3 "(třípalcová) vřetenové čerpadlo SQIBO – 0,75 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití čerpadla:
Ponorné vřetenové čerpadlo 3 – SQIBO – 0,75 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody.
Praktické a veľastranné využití ponorného čerpadla SQIBO – 0,75 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad.
Ponorné čerpadlo SQIBO – 0,75 se výborně hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
Pokud se chcete vyhnout případné výměny zmíněného setu, protože víte, že studna / vrt pískuje – vhodná alternativa je čerpadlo s plovoucími oběžnými koly, například: Ponorné čerpadlo 3Ti-20 – RTS. 

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75 je 4199 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75 dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo vřetenové 3 – SQIBO – 0,75 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38293.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo 3" STM 24 – RTS, Ponorné čerpadlo 4 SDm 3-14 – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 12/055T – RTS, Ponorné čerpadlo 3,5" IPRO PROFESSIONAL 3-019 – RTS