Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50

3 381,00 

Katalogové číslo: 38564 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Při tomto čerpadle Vám nabízíme nadstandardní ZÁRUKU 3 ROKY. Kompletní záruční a pozáruční servis provádí školený personál v našem servisním centru.
Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50 je konstrukčně vyrobeno jako odolné, bezúdržbové čerpadlo s širokou škálou použití.
Použití čerpadla:
Ponorné vřetenové čerpadlo IBO SCR – 0,50 je určeno k čerpání pitné a užitkové vody. Praktické využití ponorného čerpadla IBO SCR – 0,50 je možné hlavně díky jeho rozměrům. Toto úzké čerpadlo lze použít i do velmi úzkých vrtů. Ponorné čerpadlo je vhodné při zřizování vodovodů v rodinných domech, chatách, letních sídlech, školách a hospodářských zařízeních, jakož i pro účely zásobování vodou na postřiky a zavlažování zahrad. Výborně se hodí i jako součást domácí vodárny s ponorným čerpadlem.
V případě, že je vřetenové čerpadlo použito ve vrtu nebo v studni, která obsahuje abrazivní látky, může se stát že se po čase vřeteno oděru a čerpadlo ztratí tlak. V takovém případě se na čerpadle vymění celá mechanika – celý set: vřeteno, rotor, stator. Jelikož je daný set spotřební materiál, který může někde vydržet bez poškození roky a jinde zase méně (podle použití), záruka se vztahuje pouze na práci výměny.
Výhody čerpadla:
Toto ponorné čerpadlo je vřetenové a proto je možné použít jej i do čerstvých, nových studní a vrtů. Dokáže nasát a přečerpat i vodu s obsahem písku a jiných abrazivních látek, které se obvykle v nových vrtech ještě nacházejí.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50

Cena za Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50 je 3381 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50 dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné čerpadlo vřetenové IBO 3 SCR – 0,50 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38564.

Produkt najdete v kategorii

Nejlepší ponorná čerpadla na vodu - Podobné produkty: Ponorné čerpadlo AQUA ST 3T-23 / 230V, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 6/030S – RTS, Ponorné čerpadlo 4" IPRO PROFESSIONAL 12/030S – RTS, Ponorné čerpadlo 3,5" SC 3-25 400V – RTS