Ponorné drenážní čerpadlo MULTI IP 1200 inox

4 878,00 

Katalogové číslo: 115788 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Nejvýkonnější model ponorného čerpadla ze série Multi IP. 1200W motor je schopen dopravit vodu do maximální výšky 44 metrů, což znamená, že tlak na výstupu z čerpadla má hodnotu více než 4 bary. Skutečná kapacita čerpadla umožňuje současné připojení 3-4 postřikovačů.
Čerpadlo Multi IP 1200 je lehké a snadno se používá. Hadici na vodu lze snadno připojit k továrnímu výstupu v horní části čerpadla. Později stačí čerpadlo zavěsit na lano a ponořit do vody. Čerpadlo je určeno k čerpání čisté vody bez částic písku, které by mohly vést k předčasnému opotřebení oběžného kola čerpadla. Není třeba neustále monitorovat provoz čerpadla. Jeho ochranou je plovák na ochranu proti chodu na sucho a tepelná ochrana v motoru.
Tyto typy konstrukcí jsou nejlepší volbou, když chceme zalévat zahradu nebo trávník a je třeba zvolit ponorné čerpadlo. Máte-li pochybnosti, zda je toto čerpadlo pro vás dobrou volbou, zavolejte nám nebo napište. Máme bohaté zkušenosti s prodejem tohoto typu čerpadel.
Další výhody Ponorného čerpadla MUTI IP 1200 INOX:

Čerpadlo je vybaveno elektrickým kabelem zakončeným zástrčkou.1200W motor má tepelnou ochranu ve vinutí.
Čerpadlo má kovové oběžné kolo, plášť je částečně vyroben z kovu a částečně vyroben z plastu.
Šířka čerpadla je pouhých 18 cm díky tomu, že výtlačný otvor je umístěn v horní části krytu.
Návod k obsluze je přiložen k pumpě, který vám pomůže bezpečně používat toto zařízení s cílem maximalizovat jeho životnost.
Široké možnosti použití: zavlažování trávníků a zahrad, vyprazdňování zatopených sklepů, plnění bazénů a jiné.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné drenážní čerpadlo MULTI IP 1200 inox

Cena za Ponorné drenážní čerpadlo MULTI IP 1200 inox je 4878 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné drenážní čerpadlo MULTI IP 1200 inox dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné drenážní čerpadlo MULTI IP 1200 inox – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 115788.

Produkt najdete v kategorii

Drenážní kalové čerpadla - Podobné produkty: Ponorné drenážní čerpadlo IPC 550, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 180, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQF 550, Ponorné kalové, drenážní čerpadlo IP 900