Ponorné kalové, drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox

4 980,00 

Katalogové číslo: 24944 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Ponorné kalové drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox se používá pro zásobování vodou ze studní, zavlažování. Čerpadlo MULTI IP 1000 inox je určeno pro čerpání čisté vody. Čerpadla této řady jsou určeny pro domácí použití. Nejsou vhodné pro účely, které vyžadují nepřetržitý provoz a na čerpání vody s obsahem abrazivních látek, jako je kal nebo písek. Malá a kompaktní konstrukce umožňuje použití čerpadla ve stísněných a uzavřených prostorách.
Výhodou čerpadla MULTI IP 1000 inox je, že výtlak se nachází v horní části čerpadla.
Dobrá rada zkušeného prodejce 🙂
Ponorné čerpadlo MULTI IP 1000 inox je výborná volba pro přímé, běžné polévání ze studny, nebo pro přívod vody do různých nádrží pro domácnosti nebo zahrádkáře.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Ponorné kalové, drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox

Cena za Ponorné kalové, drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox je 4980 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Ponorné kalové, drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox dozvědět více informací?

Ano můžete. Ponorné kalové, drenážní čerpadlo MULTI IP 1000 inox – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 24944.

Produkt najdete v kategorii

Drenážní kalové čerpadla - Podobné produkty: Ponorné kalové, drenážní čerpadlo 80 KBFU – 5,5 400V, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1500 Professional, Ponorné drenážní čerpadlo IPC 550, Ponorné kalové čerpadlo IBO WQ 1300 Professional