Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold (20m) čistá

Popis

Izolovaná požární hadice je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory jak pro sportovní účely, tak pro zásah. Použitelná pro teploty od -30 stupňů do +70 stupňů C. Je značena třemi barevnými proužky v pořadí modrý-červený-modrý. Vnější barva polyesterové příze je reflexní žlutá, vnitřní vložka z hladké pryže EPDM je černé barvy. Hadice je díky své barvě velmi dobře viditelná za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce hadice je navržena tak, aby při dopravě vody docházelo k minimální tlakové ztrátě. Velikost vnitřní průměr (mm): B-75 Nejmenší poruchový tlak (MPa): 4,9 Zkušební tlak (MPa): 2,4 Pracovní tlak (MPa): 1,6 Hmotnost bez spojky (g/m): 400 Hadice je certifikována dle ČSN 80 8711.

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold (20m) čistá

Cena za Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold (20m) čistá je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold (20m) čistá dozvědět více informací?

Ano můžete. Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold (20m) čistá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED2014.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Pedrollo CP 160A 400V, Ponorná automatická vodárna DAB Divertron X 1200M, Drenážní čerpadlo HCP AL‐21AN 400V bez plováku, Ponorné čerpadlo E-TECH VN 5/6 1,1kW 230V

Požární hadice - Podobné produkty: Požární hadice PH – ZÁSAH D25 – Al spojka (10m), Požární hadice PH – ZÁSAH B65 – s Al spojkou (20m), Požární hadice PH ZÁSAH C42 Fire Orange (20m), Karasto Hadice se spojkami STORZ C52 30m

Požární hadice B - Podobné produkty: Karasto Hadice se spojkami STORZ B75 20m, Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold (10m), Požární hadice PH ZÁSAH B75 Special (20m) kov, Požární hadice PH – ZÁSAH B65 – s Al spojkou (10m)

Požární technika - Podobné produkty: Požární hadice PH ZÁSAH C42 Fire Orange Al (20m), Požární hadice PH – ZÁSAH C52 – s Al spojkou (20m), Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold Al (10m), Požární hadice PH – HYDRANT D25 – Al spojka (10m)