Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special bez spojek (20m)

Popis

Izolovaná požární hadice je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory jak pro zásah, tak sportovní účely. Použitelná pro teploty od -30 stupňů do +70 stupňů C. Vnější barva polyesterové příze je bílá se třemi žlutými reflexivními pruhy, vnitřní vložka z hladké pryže EPDM je černé barvy. Hadice je díky své barvě velmi dobře viditelná za zhoršených světelných podmínek. Konstrukce hadice je navržena tak, aby při dopravě vody docházelo k minimální tlakové ztrátě. Velikost vnitřní průměr (mm): 52 Nejmenší poruchový tlak (MPa): 4,9 Zkušební tlak (MPa): 2,4 Pracovní tlak (MPa): 1,6 Hmotnost bez spojky (g/m): 245 Hadice je certifikována dle ČSN 80 8711.

Další informace

Hmotnost

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special bez spojek (20m)

Cena za Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special bez spojek (20m) je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special bez spojek (20m) dozvědět více informací?

Ano můžete. Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special bez spojek (20m) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED2046.

Produkt najdete v kategorii

Čerpadla a domácí vodárny - Domácí vodárna je soustava zařízení, která zahrnuje čerpadlo, tlakový spínač pro jeho ovládání, ovládací jednotku Presscontrol, řídící jednotku s frekvenčním měničem a tlakovou nádobu. Je určena k automatickému zásobování pitnou nebo užitkovou vodou (čerpadlo se samo zapne při odběru a samo vypne po ukončení odběru). Výkon domácí vodárny závisí na… Podobné produkty: Požární hadice PH – ZÁSAH B75 – s Al spojkou (20m), TECALEMIT Čerpadlo na olej a LTO HORNET 50 basic set Model: HORNET W 50 II basic set, Kalové čerpadlo HCP 50GF22.2 400V bez plováku, s řezacím zařízením, DAB Vodárenský set KIT AQUACOLD 100 l

Požární hadice - Podobné produkty: Karasto Hadice se spojkami STORZ C52 20m, Požární hadice PH ZÁSAH B75 Fire Gold Al (20m), Požární hadice PH ZÁSAH B75 Special Al (20m), Požární hadice PH ZÁSAH B75 Special (20m) kov

Požární hadice C - Podobné produkty: Požární hadice PH ZÁSAH C52 bez spojky (20m), Požární hadice PH – ZÁSAH C42 – s Al spojkou (10m), Požární hadice PH ZÁSAH C42 bez spojky (20m), Požární hadice PH ZÁSAH C42 Fire Orange (20m)

Požární technika - Podobné produkty: Koš na požární hadice Profi – Nerez B75, Požární hadice PH ZÁSAH C52 Special Al (20m), Požární hadice PH ZÁSAH C52 bez spojky (20m), Požární hadice PH – ZÁSAH B75 – s Al spojkou (10m)