Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600

23 709,00 

Katalogové číslo: 42245 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Čerpací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 je vodotěsná, plně vybavená malá čerpací stanice určená pro čerpání splaškových odpadních vod a kalů.
Tato přečerpávací kanalizační šachta se používá zejména tam, kde není možné gravitační připojení na veřejnou kanalizační síť, tedy je třeba překonat výškový rozdíl od vtoku až do kanalizační sítě.
Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 umožňuje odvádění odpadních, případně drenážních vod z odlehlých míst jako jsou například:

samostatně stojící obytné budovy a sídlištní celky
průmyslové a chemické provozy
rekreační střediska

Rozdíl mezi šachtami, které máme v nabídce, je hlavně v ponorném kalovém čerpadle, které je v přečerpávací šachtě použito. Hodnoty, výkon a ostatní parametry čerpadla naleznete pokud kliknete na link, který je uveden níže v tomto textu a informuje o čerpadle, které je použito v šachtě.
V šachtě je použito: Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem.
Díky tomu, že v šachtě KOMPAKT MAX 1600 je použito čerpadlo s velkým výkonem, hlavně co se týče výtlaku, hodí se tato přečerpávací šachta hlavně tam, kde je potřeba čerpat vodu na delší vzdálenost. Také pokud se nárazově či dlouhodobě na místě zdržuje vícečetná skupina lidí, například 6 – 10 lidí a více.
Vlastnosti a výhody:

jednoduchá konstrukce, nízká hmotnost – snadná přeprava a montáž
kompletní vybavení – nejsou zapotřebí žádné dodatečné úpravy
samonosná konstrukce – není třeba šachtu obetonovat (s výjimkou nízké hladiny spodních vod)
polyepropylen – záruka mimořádné chemické a mechanické odolnosti a také dlouhé životnosti
vstup: DN 110mm (vstup lze upravit na DN 125 nebo DN 160 a v tomto případě je třeba tuto informaci uvést do poznámky při objednávání)
výstup: DN 50mm
vstupní komín do šachty: DN 600mm

K zakoupení tohoto produktu – Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 si můžete objednat se slevou až 50% – Ponorné kalové čerpadlo IBO FURIATKA 370 s drtičem, které můžete použít například při servisním čištění šachty. Máte-li o tuto možnost zájem, je to třeba uvést do poznámky v objednávce – objednávka vám bude následně přepracována.
Umístění čerpací šachty:
Přečerpávací kanalizační Šachta KOMPAKT MAX 1600 je standardně dodávána s plastovým víkem, které nesmí být zatěžováno pravidelnou chůzí ani průjezdem. V případě této instalace musí být zabráněno vstupu na víko (např. odnímatelnou betonovou deskou či oplocením prostoru šachty).
Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 obsahuje:

Přečerpávací kanalizační šachta (výška 1600 mm)
Ponorné kalové čerpadlo - Ponorné kalové čerpadlo IBO KRAKEN 1800 DF s drtičem
na čerpadlo připojen soubor armatur se zpětným kulovým ventilem

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600

Cena za Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 je 23709 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 dozvědět více informací?

Ano můžete. Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 42245.

Produkt najdete v kategorii

Přečerpávací kanalizační šachty - Podobné produkty: Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300, Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1, Přečerpávací stanice SANIBO 5, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1600×1200