Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300

20 898,00 

Katalogové číslo: 22511 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Čerpací kanalizační šachta MIDI 1300 je vodotěsná, plně vybavená malá čerpací stanice určená pro čerpání splaškových odpadních vod a kalů.
Tato přečerpávací kanalizační šachta se používá zejména tam, kde není možné gravitační připojení na veřejnou kanalizační síť, tím pádem je třeba překonat výškový rozdíl od vtoku až do kanalizační sítě.
Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300 umožňuje odvádění odpadních, případně drenážních vod z odlehlých míst jako jsou například:

samostatně stojící obytné budovy a sídlištní celky
průmyslové a chemické provozy
rekreační střediska

Rozdíl mezi šachtami, které máme v nabídce, je hlavně v ponorném kalovém čerpadle, které je v přečerpávací šachtě použito. Hodnoty, výkon a ostatní parametry čerpadla naleznete pokud kliknete na link, který je níže v tomto textu a informuje o čerpadle, které je použito v šachtě.
Díky tomu, že v šachtě MIDI 1300 je použito čerpadlo, které se k tomuto účelu – přečerpávání používá velmi často, hodí se tato přečerpávací šachta hlavně na místa, kde trvale bydlí 2-5 osob.
V šachtě je použito: Ponorné kalové čerpadlo WQ 15-7-1,1 s drtičem.

Vlastnosti a výhody pro uživatele:

jednoduchá konstrukce, nízká hmotnost – snadná přeprava a montáž
kompletní vybavení – nejsou potřeba žádné dodatečné úpravy
samonosná konstrukce – není třeba šachtu obetonovat (s výjimkou nízké hladiny spodních vod)
polyepropylen – záruka mimořádné chemické a mechanické odolnosti a také dlouhé životnosti
vstup:  DN 110mm (vstup lze upravit na DN 125 nebo DN 160 a v tomto případě je třeba tuto informaci uvést do poznámky při objednávání)
výstup:  DN 50mm
vstupní komín do šachty:  DN 600mm

K zakoupení tohoto produktu – Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300 si můžete objednat se slevou až 50% – Ponorné kalové drenážní čerpadlo IP 400, které můžete použít například při servisním čištění šachty. Máte-li o tuto možnost zájem, je třeba to uvést do poznámky v objednávce – objednávka vám bude následně přepracována.

Umístění čerpací šachty:
Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300 je standardně dodávána s plastovým víkem, které nesmí být zatěžováno pravidelnou chůzí ani průjezdem. V případě této instalace musí být zabráněno vstupu na víko (např. odnímatelnou betonovou deskou či oplocením prostoru šachty).

Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300 obsahuje:

Přečerpávací kanalizační šachta (výška 1300mm)
Ponorné kalové čerpadlo WQ 15-7-1,1 s drtičem
na čerpadlo připojen soubor armatur se zpětným kulovým ventilem

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300

Cena za Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300 je 20898 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300 dozvědět více informací?

Ano můžete. Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 22511.

Produkt najdete v kategorii

Přečerpávací kanalizační šachty - Podobné produkty: Přečerpávací kanalizační šachta JUMBO 1600×1200, Přečerpávací kanalizační šachta MIDI 1300×1200, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT 1300, Čerpadlo na kondenzát CONIBO 1