Přečerpávací stanice SANIBO mini

4 574,00 

Katalogové číslo: 40073 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Přečerpávací stanice SANIBO Mini je určena k čerpání vody z van, umyvadel, sprchových vaniček, praček a myček nádobí, přičemž nesmí překročit maximální teplotu 45°C čerpané kapaliny.
Nedoporučuje se používat pro kuchyňské dřezy kvůli nedostatku drtiče v čerpací stanici.
Možnost připojení více zařízení současně, například. umyvadlo, kabina, bidet, atp.
Sada obsahuje:

čerpadlo 
příslušenství / uzávěry na nepoužité trysky
sada kovových krytů

Technické parametry:

Výška zdvihu:
    4 m

Kapacita dodávky:
    100 l / min.

Výkon:
    (230V) 300W

Maximální vzdálenost dodávky:
    65 m

Hmotnost:
    4,8 kg

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Přečerpávací stanice SANIBO mini

Cena za Přečerpávací stanice SANIBO mini je 4574 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Přečerpávací stanice SANIBO mini dozvědět více informací?

Ano můžete. Přečerpávací stanice SANIBO mini – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 40073.

Produkt najdete v kategorii

Přečerpávací kanalizační šachty - Podobné produkty: Přečerpávací kanalizační šachta JUMBO 1600×1200, Přečerpávací stanice SANIBO 5, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT MAX 1300, Přečerpávací kanalizační šachta KOMPAKT 1300×1200