Přenosný buben s hadicí HOZELOCK MINI 20 m hadice

Popis

Odborně navrženo pro zahradníky s terasami, balkony a malými zahradními prostory. Zahrnuje hadici a armatury. Uzavřená hadice pro větší ochranu. Dvojí použití Pico Reel umožňuje jeho přenášení nebo opouštění kohoutkem během používání. Nízkoprofilová navíjecí rukojeť usnadňuje navíjení hadice. Kompaktní design umožňuje snadné uložení Pico Reel z dohledu. Kompaktní design umožňuje snadné uložení Pico Reel z dohledu, na polici v kůlně nebo dokonce ve skříni doma.

Další informace

Hmotnost

Průměr hadice

Délka hadice [m]

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Přenosný buben s hadicí HOZELOCK MINI 20 m hadice

Cena za Přenosný buben s hadicí HOZELOCK MINI 20 m hadice je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Přenosný buben s hadicí HOZELOCK MINI 20 m hadice dozvědět více informací?

Ano můžete. Přenosný buben s hadicí HOZELOCK MINI 20 m hadice – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED3407.

Produkt najdete v kategorii

Automatické navijáky hadic - Podobné produkty: Automatický naviják hadic HOZELOCK 10 m 3/8″ hadice, Automatický naviják hadic GEKA s 25 m 3/4″ hadice EPDM, Automatický naviják hadic GEKA 30 m 3/4″ hadice, Automatický naviják hadic se 30 m 1/2″ hadice

Automatické přenosné navijáky hadic - Podobné produkty: Přenosný buben s hadicí HOZELOCK MINI 10 m hadice

Zavlažování a mytí - Podobné produkty: Karasto Nástěnný naviják hadic P40, Přípojka pro pásový zavlažovač LEADER 40 (5/4″), 3 m, Automatický naviják hadic S436AD/252 FE 15m 3/4″ – AdBlue, Hadicový vozík Hose reel cart 1/2″ 80m EURO 80