Připojovací set k ponorným čerpadlům 5/4" se zpětnou klapkou

905,00 

Katalogové číslo: 38138 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Připojovací zvýhodněný set k ponorným čerpadlům se používá k připojení PE hadice k ponornému čerpadlu.
Set obsahuje vsuvku, která se našroubovat na čerpadlo potom následuje zpětná klapka, kvůli zabránění zpětného pádu vodního sloupce z hadice a do zpětné klapky jde PE přechod, do kterého se upíná výtlačné potrubí, tedy LDPE hadice.
Připojovací sada k 5/4" dřezovému čerpadlu se zpětnou klapkou obsahuje:

Vsuvku 5/4" mosadz
Spätnú klapku univerzální 5/4"
Přechodový kus s vnějším závitem 40×5/4"

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Připojovací set k ponorným čerpadlům 5/4" se zpětnou klapkou

Cena za Připojovací set k ponorným čerpadlům 5/4" se zpětnou klapkou je 905 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Připojovací set k ponorným čerpadlům 5/4" se zpětnou klapkou dozvědět více informací?

Ano můžete. Připojovací set k ponorným čerpadlům 5/4" se zpětnou klapkou – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38138.

Produkt najdete v kategorii

Spojovací armatury - Podobné produkty: Připojovací set k ponorným čerpadlům 1" se zpětnou klapkou, Připojovací set k ponorným čerpadlům 6/4" se zpětnou klapkou