Sací hadice 1" komplet 1m – savice

1 206,00 

Katalogové číslo: 38057 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Sací hadice 1m komplet je určena na přívod vody do čerpadla. Hadice, nebo taky nazývaná savice je vyrobena přesně na účel sání vody z vrtu, nebo studny.
Tento set obsahuje:
– nerezový sací koš s mosazní spětnou klapkou
– na obou koncech mosazní nátrubek se závitem upevněný páskou
Celý set je takto smontován a připraven k okamžitému použití.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Sací hadice 1" komplet 1m – savice

Cena za Sací hadice 1" komplet 1m – savice je 1206 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Sací hadice 1" komplet 1m – savice dozvědět více informací?

Ano můžete. Sací hadice 1" komplet 1m – savice – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38057.

Produkt najdete v kategorii

Sací hadice - Podobné produkty: Sací hadice 1" komplet 5m – savice, Sací hadice 1" komplet 4m – savice, Sací hadice 1" komplet 7m – savice, Sací hadice 1" komplet 2m – savice