Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX)

2 811,00 

Katalogové číslo: 112283 Kategorie:
Výrobce: PRODO

Popis

Tato zvýhodněná sada obsahuje:
– 1x 10" filtr senior duo 1"
– 1x klíč k filtru
– 1+1x vymezovací kroužky k vložkám do filtru
– 1x držák k filtru Duplex
– 1x vložka mechanická RL 10 SX 50mcr
– 1x vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná
– 2x kulový ventil 1" MF, P
– 2x přechod na PE 32×1" ZV

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX)

Cena za Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX) je 2811 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX) dozvědět více informací?

Ano můžete. Sada filtru Senior 10" DUO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 112283.

Produkt najdete v kategorii

Zvýhodněné sety filtrů - Podobné produkty: Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtr na Demineralizaci., Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, redukce železa a manganu ( FE SX), Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Snížení dusičnanů ve vodě.(QA 10 AF-SX), Sada filtru Senior 10" TRIO. Komplet připojení 1". Filtrace nečistot, zápachu a chuti (LA-SX)