Set STANDARD T, pracovní válec PV 65

20 443,00 

Katalogové číslo: 112425 Kategorie:

Popis

Set STANDARD T, pracovní válec PV 65
Ruční stojanová čerpadla STANDARD T s vysokým výtokovým stojanem jsou určena k čerpání užitkové vody o max. teplotě 40 °C bez mechanických příměsí. Pomocí pracovního válce lze čerpat vodu z hloubek od 4 do 30m.
Ruční pumpa STANDARD T se dodává v modré nebo zelené barvě.
Použití čerpadla:
čerpání pitné nebo užitkové vodysací hloubka 4-30 m
Set obsahuje:
1. Ruční čerpadlo STANDARD T
2. Pracovní válec PV 65
3. Táhlo k ruční pumpě STANDARD T
4. Odvodňovací zařízení STANDARD
5. Připevňovací spona STANDARD T + klínky
2. Pracovní válec PV 65:
Pracovní válce jsou hlavní součástí zařízení do hloubek pro stojanová čerpadla STANDARD. Uvnitř válce je uložen pracovní píst s manžetou a ventilem. Mezi tělesem válce a přírubou je zpětná klapka. V závislosti na druhu a hloubce studny se zvolí odpovídající typ pracovního válce: Hloubka studny 2-15m prac.válec Ø 90mm, 16-22m prac.válec Ø 75mm, 23-30m prac.válec Ø 65mm.
3. Táhlo k ruční pumpě STANDARD T:
Táhlo slouží ke spojení pracovního válce a ruční pumpy Standard. Bez něj nelze pumpu Standard zprovoznit. Osazuje se osově ve středu výtlačného potrubí, mezi pracovním válcem a ruční pumpou.
Délka: 2m
Doporučujeme instalovat v pozinkovaném, ocelovém potrubí.
4. Odvodňovací zařízení STANDARD:
Odvodňovací zařízení STANDARD slouží k odvodnění pumpy STANDARD T.
Má za úkol spustit vodu z tělesa pumpy aby při mrazu pumpa nepukla. Instaluje se pod úroveň země. Těsně pod těleso pumpy STANDARD.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Set STANDARD T, pracovní válec PV 65

Cena za Set STANDARD T, pracovní válec PV 65 je 20443 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Set STANDARD T, pracovní válec PV 65 dozvědět více informací?

Ano můžete. Set STANDARD T, pracovní válec PV 65 – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 112425.

Produkt najdete v kategorii

Ruční čerpadla a ruční pumpy - Podobné produkty: Set STANDARD T, pracovní válec PV 90, Pumpa STANDARD II, Ruční pumpa, čerpadlo NP 75, Pracovní valec PV 75