Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, ležatá

2 758,00 

Katalogové číslo: 111975 Kategorie:
Výrobce: AQUA OLA

Popis

Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, horizontální – ležatá slouží jako zásobník čerpané vody pro domácí vodárny, přečerpávací a tlakové stanice, nebo průmyslové stanice.
Tlaková nádoba AQUA OLA je určena pro zákazníky, kteří v použitelnosti neřeší kompromisy a poloviční řešení. 
Vlastnosti horizontální tlakové nádoby AQUA OLA 60l:

Tlaková nádoba může být přiřazena ke všem typům čerpadel, které nepřesáhnou maximální pracovní tlak tlakové nádoby (6 bar).
Tlaková nádoba obsahuje pryžový – gumový (EPDM) vak určený pro pitnou vodu.
Plnicí tlak z výroby je 2 bar.
Obecně se dá říci, že čím větší je instalována tlaková nádoba, tím méně je startovacích cyklů čerpadla a tím je delší životnost celého systému.
Pro tlakové nádoby s gumovým vakem platí, že se doporučuje kontrola vzduchu v tlakové nádobě cca jednou za 6 měsíců.
V případě instalace tlakové nádoby s gumovým vakem odpadá problém s řešením nutného přisávání vzduchu do nádoby a s tím spojená větší náročnost na údržbu zařízení.   

Nejvíce kladena otázka:
Co přesně znamená Tlak (bar) – PS tlak a MAX tlak.
Jde o relativně vyjádření tlaku, obvykle, jak tlak v nějakém uzavřeném prostoru (v našem případě v tlakové nádobě) vůči tlaku v okolním prostoru (často atmosférickém).
PS je pracovní tlak a udává, nebo označuje jaký je možný nejvyšší pracovní tlak s jakým dokáže tlaková nádoba správně a dlouhodobě fungovat a měří se v barech. (Bar) Například v domácnostech by tlak v systému neměl přesáhnout hodnotu více než 4 až 4,5 bar a i tyto hodnoty jsou již hraniční. Nejčastěji je v tlakovém systému v rodinných domech do 3,8 bar. Vyšší hodnoty nastaveného tlaku v domě, mohou z dlouhodobého hlediska způsobovat problémy, trpí zejména různé ventily a také baterie.
MAX tlak je na tlakové nádobě označené to, jakým tlakem je z výroby tlaková nádoba odzkoušena. Zkouší se celková celistvost a pevnost a pevnost svarů tlakové nádoby. Zkouška probíhá bez vloženého vaku.
POZOR do tlakové nádoby tedy nelze pustit tlak 15bar – nefungovala by. Vak by se roztáhl až by celkem obepnul vnitřek tlakové nádoby a po pár opakováních by praskl.

Technický list:

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, ležatá

Cena za Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, ležatá je 2758 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, ležatá dozvědět více informací?

Ano můžete. Tlaková nádoba AQUA OLA 60l, ležatá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 111975.

Produkt najdete v kategorii

Tlaková nádoba 60l - Podobné produkty: Tlaková nádoba AQUA OLA 60l vertikální – stojatá