Tlaková nádoba s vakem JOVAL 24 VIM nerez

Popis

Mimořádně kvalitní celonerezová tlaková nádoba s vyměnitelným pryžovým vakem s max. přetlakem 8 barů se zárukou 5 let a s atestem pro použití na pitnou vodu. Materiál nádoby: nerez. ocel – AISI304 Použití: Jako součást domácích vodáren Jako expanzní nádoby k topným systémům Expanzní nádoba k bojlerům, ohřívačům vody, apod.

Další informace

Dimenze připojení [coul]

Hmotnost

Max. povozní tlak [bar]

Objem nádoby [l]

Provedení

Atest na pitnou vodu

Kód výrobce

Spolehlivost

pa_

2536

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Tlaková nádoba s vakem JOVAL 24 VIM nerez

Cena za Tlaková nádoba s vakem JOVAL 24 VIM nerez je Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Tlaková nádoba s vakem JOVAL 24 VIM nerez dozvědět více informací?

Ano můžete. Tlaková nádoba s vakem JOVAL 24 VIM nerez – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód ED88057.

Produkt najdete v kategorii

Tlakové a expanzní nádoby na vodu - Podobné produkty: Tlaková nádoba Pumpa SMH 100/10 horizontální s vakem, INOXVAREM LS 500, Tlaková nádoba Global Water PWB-12LH, JOVAL 60V nerezová stojatá tlaková nádoba bez vaku

Tlakové nádoby a nádrže na vodu - Podobné produkty: MAXIVAREM LR, MAXIVAREM LR, MAXIVAREM LS 500 V, MAXIVAREM LS 40

Tlakové nádoby k vodárnám - Podobné produkty: DAMBAT Tlaková nádoba WATERFORT WF-50l horizontální s vakem, Tlaková nádoba Pumpa SM-V 50/10, Tlaková nádoba AQUAVAREM 200, INOXVAREM LS 200