Tlakový spínač PC-2 s manometrem

688,00 

Katalogové číslo: 38462 Kategorie:
Výrobce: IBO

Popis

Tlakový spínač s integrovaným manometrem PC-2 lze použít k ponorným a povrchovým čerpadlům (230V). Rovněž ho můžeme použít k připojení přímo k čerpadlu, respektive k tlakové nádobě.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Tlakový spínač PC-2 s manometrem

Cena za Tlakový spínač PC-2 s manometrem je 688 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Tlakový spínač PC-2 s manometrem dozvědět více informací?

Ano můžete. Tlakový spínač PC-2 s manometrem – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38462.

Produkt najdete v kategorii

Tlakové spínače - Podobné produkty: Digitální tlakový spínač DPC-10 s ochranou běhu na sucho (s připojením), Tlakový spínač TSA 0,40-0,60 MPa, Tlakový spínač BSK-3A 380V 8A 2,1-3,5bar, Digitální tlakový spínač DPC-10 – s ochranou běhu na sucho