Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná

379,00 

Katalogové číslo: 17013 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka 10" LA-SX
Vložka eliminuje nežádoucí zápach a chuť vody zapříčiněné chlórem a jinými organickými látkami. Odstraňuje pesticidy, insekticidy a chlorová rozpouštědla.

Domácí použití: Důkladné ošetření vody od chlóru. Vhodné nejen k pití a vaření, ale i sprchování a koupání.
Technické použití: Ošetření od chlóru v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu, předošetření jednotek s reverzní osmózou.
Průměrná životnost: 6-12 měsíců
Údržba: žádná

Upozornění:
Před prvním použitím filtru s touto vložkou doporučujeme filtrační vložku „LA“ propláchnout s cca 3 až 5 l vody a tuto vodu nechat vytéct do odtoku.Při tomto proplachnutí může dojít k vyplavení drobných částic aktivního uhlí, které se vytvořily rozdrobením náplně při přepravě. Tento jev je jen jednorázový a v budoucnosti již nenastane. Vložka bude nadále plnit spolehlivě svoji funkci.

Technické informace:

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
500

Rozměry (mm):
252 x 70 x 28

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná

Cena za Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná je 379 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17013.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 10" SENIOR - Podobné produkty: Vložka bakterie 10" CA SE SX-0.3 mcr, Vložka mechanická 10" FA 10mcr vinutá, Vložka FE 10" SX redukce železa, Vložka 10" HA s polyfosfátovými krystaly ne na pitnou vodu!