Vložka 10" SX HA SILIPHOS

753,00 

Katalogové číslo: 38186 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka 10" SX HA SILIPHOS
Filtrační vložka HA se Siliphosem je směs fosfátů a polyfosfátů s obsahem křemičitanů ve formě sklovitých průhledných kuliček, které zabraňují tvorbě vodního kamene a omezují korodování kovových povrchů.
Siliphos vytváří na vnitřním povrchu potrubí a topných těles mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene na topných tělesech a v případě měkké vody zabraňuje přístupu kyslíku do potrubí, čímž zastavuje korozi.
Schválen pro styk s pitnou vodou.
Max. průtok l/h:  1 500
Filtrační vložka naplněná 700g SILIPHOSEM – vhodná do všech filtrů velikosti 10".

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka 10" SX HA SILIPHOS

Cena za Vložka 10" SX HA SILIPHOS je 753 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka 10" SX HA SILIPHOS dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka 10" SX HA SILIPHOS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38186.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 10" SENIOR - Podobné produkty: Vložka 10" LA-SX uhlíková rozebíratelná, Vložka mechanická 10" FA 5mcr vinutá, Vložka mechanická 10" CPP hladká 25mcr, Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr