Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen

1 442,00 

Katalogové číslo: 38195 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka 20" HA
Vložka HA s polyfosfátovými krystaly se používá k ochraně zařízení pro ohřev vody (kotlů, praček, průtokových ohřívačů …) před tvorbou vodního kamene. Polyfosfáty působí na vnitřní kovový povrch zařízení, kde vytvářejí ochranný film, který povrch izoluje a chrání proti korozi.

Technické informace:

Pečující materiál:
krystaly s polyfosfáty sodíku

Max. teplota:
35°C

Max. tvrdost:
50°F· (500 ppmCaCO3 )

Náplň:
Polyfosfátové krystaly

Max. průtok (l/h):
1800

Rozměry (mm):
510 x 70 x 28

Použití v kombinaci s proporcionálním dávkovacím filtrem DOSAPROP je v souladu s nařízením EU 98/89 / CE pro použití na úpravu pitné vody.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen

Cena za Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen je 1442 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38195.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 20" MASTER - Podobné produkty: Vložka uhlíková 20" 10mcr, Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů, Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá, Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen