Vložka 7" SX HA SILIPHOS

538,00 

Katalogové číslo: 38185 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka 7" SX HA SILIPHOS
Filtrační vložka HA se Siliphosem je směs fosforečnanů a polyfosforečnanů obsahující křemičitany ve formě sklovitých průhledných kuliček, které zabraňují tvorbě vodního kamene a omezují korozi kovových povrchů.
Siliphos vytváří na vnitřním povrchu potrubí a topných těles mikrofilm, který zabraňuje usazování vodního kamene na topných tělesech a v případě měkké vody zabraňuje pronikání kyslíku do potrubí, čímž zastavuje korozi.
Schváleno pro styk s pitnou vodou
Max. Průtok (l/h): 1000
Filtrační vložka naplněná 500 g Siliphosu – vhodná pro všechny filtry velikosti 7"

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka 7" SX HA SILIPHOS

Cena za Vložka 7" SX HA SILIPHOS je 538 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka 7" SX HA SILIPHOS dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka 7" SX HA SILIPHOS – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38185.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 7" JUNIOR - Podobné produkty: Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná, 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková, Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX, Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá