Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů

1 385,00 

Katalogové číslo: 38193 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Anexová vložka 20" QA 10 AF-SX
Filtrační vložka s vysoce účinnou aniontovou pryskyřicí pro redukci dusičnanů v malých domácích a průmyslových zařízeních.

Domácí použití: výroba pitné vody s redukcí dusičnanů na koncentraci pod 10 mg/l, v souladu se směrnicí Světové zdravotnické organizace.
Technické použití: ochrana jednotek s reverzní osmózou.
Doporučujeme mechanický předfiltr pro ochranu vložky.

Filtrační vložka s anexoovou náplní se používá ke snížení obsahu dusičnanů ve vodě. Jedná se o rozebíratelný kontejner naplněný pryskyřicí, která pracuje na principu výměny iontů. Průtokem vody nahrazuje ionty dusičnanů ve vodě za ionty chloridů.
Zvyšuje obsah chloridů ve výstupní vodě. Je nutná předfiltrace. Anexová náplň se regeneruje roztokem kuchyňské soli.
Životnost anexové vložky závisí na obsahu dusičnanů ve vodě.

Technické informace:

Max. teplota:
45°C

Max. koncentrace NaNO3:
200 ppm

Max. koncentrace SO4:
200 – 300 ppm

Max. teplota:
45ºC

Max. průtok (l/h):
90

Rozměry (mm):
510 x 70 x 28

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů

Cena za Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů je 1385 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38193.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 20" MASTER - Podobné produkty: Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr, Vložka 20" HA s polyfosfátovými krystaly – vodní kámen, Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen, Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá