Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX

532,00 

Katalogové číslo: 17003 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Anexová vložka QA 7 AF-SX
Filtrační vložka s vysoce účinnou aniontovou živicí pro redukci dusičnanů v malých domácích a průmyslových zařízeních. Používá se k redukci dusičnanů ve vodě. Jedná se o rozebíratelnou nádobu naplněnou živicí, která funguje na principu iontové výměny. Prouděním vody nahrazuje dusičnanové ionty ve vodě chloridovými ionty.

Domácí použití: výroba pitné vody s redukcí dusičnanů na koncentrace nižší než 10 mg/l v souladu se směrnicí Světové zdravotnické organizace
Technické použití: ochrana jednotek reverzní osmózy
Údržba: žádná

Doporučujeme použiť mechanický predfilter na ochranu vložky.

Technické informace:

Max. pracovní teplota:
45°C

Max. koncentrace NaNO3:
200 ppm

Max. koncentrace SO4:
200 – 300 ppm

Max. průtok (l/h):
35

Rozměry (mm):
176 x 70 x 28

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX

Cena za Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX je 532 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka anexová – dusičnany 7 "QA 7 AF-SX – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17003.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 7" JUNIOR - Podobné produkty: Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná, 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková, Vložka 7" SX HA SILIPHOS, Vložka uhlíková – chlor 7" LA rozebíratelná