Vložka FE 10" SX redukce železa

374,00 

Katalogové číslo: 38234 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Filtrační vložka FE 10" SX
Je určena ke snižování obsahu železa pomocí rozebíratelného kontejneru s náplní oxidační pryskyřice. Průtokem vody urychluje oxidaci železa.
Nejvyšší účinnost je na konečném místě spotřeby vody při pomalém průtoku. Možná regenerace pryskyřice silným zpětným proplachem v regenerační nádobě. Pryskyřice je odolná vůči chlóru.
Udržujte mimo dosah dětí.
Technické informácie:

Životnost:
cca 800l (silně závisí na složení vody)

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
180

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka FE 10" SX redukce železa

Cena za Vložka FE 10" SX redukce železa je 374 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka FE 10" SX redukce železa dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka FE 10" SX redukce železa – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38234.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 10" SENIOR - Podobné produkty: Vložka 10"uhlíková 10mcr CB-EC CTO, Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná, Vložka mechanická, nerezová 10" RA C SX 70mcr omyvatelná, Vložka 10" HA s polyfosfátovými krystaly ne na pitnou vodu!