Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu)

376,00 

Katalogové číslo: 17004 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka je určena ke snížení tvorby vodního kamene a koroze pro domácí i průmyslové instalace.
POZOR: Tyto vložky jsou vhodné pro pitnou vodu LEN při použití filtru DOSAPROP.
Domácí použití: ochrana vodovodních trubek, baterií, sprch, praček, boilerů a podobně.Technické použití: Tochrana topných systémů, výměníků tepla, jednotek reverzní osmózy, ochrana systémů průmyslových vod a jiných instalací.Údržba: žádná.Pozn .: Doporučuji použít mechanický před-filtr na ochranu vložky.Max. průtok (l / h): 1000
Rozměry (mm): 176x70x28
Životnost: 3-6 měsíců.
PRACOVNÍ PODMÍNKY VLOŽKY:Ošetřující materiál: krystaly s polyfosfáty sodíku.Max. pracovní teplota: ·· 35 ° CMax. tvrdost: ·· 50 ° F · (500 ppmCaCO3)Pozn .: ošetřovaná voda může být zahřátá na 75 ° – 80 ° C, při zvyšování teploty polyfosfát postupně ztrácí efektivitu filtrování.

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu)

Cena za Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu) je 376 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu) dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka HA 7 "s poly-fosfátovými krystaly (ne na pitnou vodu) – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17004.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 7" JUNIOR - Podobné produkty: 7" Vložka CB-EC CTO 10 mcr uhlíková, Vložka mechanická 7" FA SX 5mcr vinutá, Vložka 7" SX HA SILIPHOS, Vložka mechanická 7" RL SX 50mcr omyvatelná