Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito

617,00 

Katalogové číslo: 41950 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka Hydra 7" RAH
Omyvatelná vložka RAH se zesíleným polypropylenovým rámem a síťkou z nerezové oceli je vhodná pro hrubou filtraci vody s nečistotami a usazeninami a je určena výhradně pro filtry hydra a hydra rainmaster.
Síťka z nerezové oceli AISI 316 umožňuje zachovat nezměněnou účinnost filtrace a odstranit středně velké usazeniny díky protiproudému čištění filtru. Stačí otevřít ventil a obrácený proud vody odsaje nečistoty z povrchu vložky.

Technické informace:

Filtrace:
90mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
8000

Rozměry (mm):
162 x 80 x 29

Životnost:
24-32 měsíců

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito

Cena za Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito je 617 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 41950.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrov HYDRA - Podobné produkty: Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr, Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito