Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr

315,00 

Katalogové číslo: 38233 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr
Filtrační vložka RLH nabízí základní ochranu vodního systému s filtrací 90 mikronů a průtokem až 8000 l/h. Skládá se ze zesíleného polypropylenového rámu a polyesterové tubulární sítě a je určena výhradně pro filtry řady hydra a hydra rainmaster.
Díky protiproudému promývání proud vody odstraňuje usazeniny z povrchu vložky a vytlačuje je z filtru, čímž se obnovují podmínky srovnatelné s podmínkami nové vložky. Vyrábí se bez použití lepidla nebo těsnicích materiálů, a to vytvarováním pevné podpěry přes síť.

Technické informace:

Filtrace:
90mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
8000

Rozměry (mm):
162 x 80 x 29

Životnost:
24 měsíců

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr

Cena za Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr je 315 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38233.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrov HYDRA - Podobné produkty: Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito, Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito