Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito

577,00 

Katalogové číslo: 41951 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka Hydra 7" RSH
Filtrační vložka má plisovanou síť s filtrací 50 mikronů, lze ji opakovaně používat bez ztráty filtrační účinnosti a její čištění je snadné. Stačí otevřít ventil filtru, ve kterém je umístěn, a spustí se protiproudé čištění, které odstraní všechny nečistoty z povrchu a obnoví původní stav vložky.
Filtrační plocha je díky plisování velmi široká, což prodlužuje životnost vložky. Vložka je určena výhradně pro filtry řady hydra a hydra rainmaster.

Technické informace:

Filtrace:
50mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
8000

Rozměry (mm):
162 x 80 x 29

Životnost:
24 měsíců

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito

Cena za Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito je 577 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka Hydra 7" RSH – skladané sito – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 41951.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrov HYDRA - Podobné produkty: Vložka Hydra 7 "RLH 90mcr, Vložka Hydra 7" RAH – nerezové sito