Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen

644,00 

Katalogové číslo: 38194 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Filtrační vložka 20" QA CF-SX
Vložka s katexovou náplní se používá ke snížení tvrdosti vody. Jedná se o rozebíratelný kontejner naplněný katexovou pryskyřicí, která pracuje v sodíkovém cyklu. Průtokem vody nahrazuje ionty vápníku a hořčíku ve vodě ionty sodíku.
Zvyšuje obsah sodíku ve výstupní vodě. Je však nutná předfiltrace. Katexová náplň se regeneruje roztokem kuchyňské soli. Životnost katexové vložky závisí na obsahu vápníku a hořčíku ve vodě.

Domácí použití: Filtrace pitné vody.
Technické použití: Kvalitní filtrace vody s neutrálním pH (pH=7).
Údržba: Žádná.
Doporučení: Použít mechanický před-filtr k ochraně vložky.

Technické informace:

Max. pracovná teplota:
45ºC

Filtračné médium:
keramická nezávislá mriežka

Koncové hlavy:
polypropylén

Ploché tesnenie:
PVC

Max. prietok (l/m):
90

Rozmery (mm):
510 x 70 x 28

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen

Cena za Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen je 644 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38194.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 20" MASTER - Podobné produkty: Vložka 20" CTO uhlíková 10mcr, Vložka uhlíková 20" 10mcr, Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů, Vložka mechanická 20" omyvatelná RL-SX 50mcr