Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr

114,00 

Katalogové číslo: 40986 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr
Filtrační vložka vyrobená z polypropylenového vlákna. Je určena k důkladnému filtrování vody v technologických procesech a domácnostech. Vysoce účinná filtrace jemných částeček, rzi, písku, bahna, drti a různých dalších sedimentů. Vhodná pro pitnou vodu.
Čím má vložka méně micronů, tím je vložka hustší a zachycuje jemnější nečistoty ve vodě.

Technické parametry:

Filtrace:
5mcr

Max. teplota:
80°C

Max. průtok (l/h):
2000

Rozměry (mm):
250 x 61 x 28

Životnosť:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr

Cena za Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr je 114 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka mechanická 10" CPP hladká 5mcr – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 40986.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 10" SENIOR - Podobné produkty: Vložka FE 10" SX redukce železa, Vložka mechanická 10" CPP hladká 10mcr, Vložka mechanická 10" CPP hladká 50mcr, Vložka bakterie 10" CA SE SX-0.3 mcr