Vložka mechanická 10" FA 5mcr vinutá

125,00 

Katalogové číslo: 17007 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka mechanická 10" FA 5mcr
Jednorázová vložka na zachycení mechanických nečistot větších než 5mcr se používá jako doplňková ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
Tato filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna slouží k vysokoúčinné filtraci jemných částeček, rzi, písku a drtě. V případě většího znečištění nebo větších nároků na kvalitu čištění doporučujeme nainstalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5 nebo 1 mcr).

Montáž:

do potrubí na hlavní přívod vody
za čerpadlo
kdekoliv, kde je potřebná filtrace částeček větších než 5 mcr

Filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna, vysokoúčinná filtrace jemných částeček, rzi, písku, drtě.
Vhodná pro pitnou vodu.
Technické informace:

Filtrace:
5mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
2000

Rozměry (mm):
250 x 61 x 28

Životnosť:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka mechanická 10" FA 5mcr vinutá

Cena za Vložka mechanická 10" FA 5mcr vinutá je 125 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka mechanická 10" FA 5mcr vinutá dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka mechanická 10" FA 5mcr vinutá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 17007.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 10" SENIOR - Podobné produkty: Vložka mechanická 10" FA 25mcr vinutá, Anexová vložka 10" QA 10 AF-SX dusičnany, Vložka 10"uhlíková 10mcr CB-EC CTO, Vložka mechanická 10 "RL SX 50mcr omyvatelná