Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá

288,00 

Katalogové číslo: 38191 Kategorie:
Výrobce: Atlas Filtri

Popis

Vložka mechanická 20" FA 25mcr
Jednorázová vložka na zachycení mechanických nečistot větších než 25mcr se používá jako doplňková ochrana vodovodního systému a všech připojených spotřebičů.
Tato filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna slouží k vysokoúčinné filtraci jemných částeček, rzi, písku a drtě. V případě většího znečištění nebo větších nároků na kvalitu čištění doporučujeme nainstalovat filtr ATLAS DUO s druhou mechanickou vložkou (50, 25, 5 nebo 1 mcr).
Montáž:

do potrubí na hlavní přívod vody
za čerpadlo
kdekoliv, kde je potřebná filtrace částeček větších než 25 mcr

Filtrační vložka z vinutého polypropylenového vlákna, vysokoúčinná filtrace jemných částeček, rzi, písku, drtě.
Vhodná pro pitnou vodu.

Technické informace:

Filtrace:
25mcr

Max. teplota:
45°C

Max. průtok (l/h):
3000

Rozměry (mm):
505 x 61 x 28

Životnosť:
3-6 měsíců v závislosti na obsahu nečistot ve vodě

Časté otázky

1️⃣ Kolik stojí Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá

Cena za Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá je 288 Kč. Víme, že si ceníte kvalitních čerpadel a čerpací techniky, a právě to vám chceme nabídnout. U nás najdete to nejlepší, co trh nabízí v oblasti vašeho zájmu. Produkty jsou pečlivě vybrané a kvalitní.

2️⃣ Mohu se o Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá dozvědět více informací?

Ano můžete. Vložka mechanická 20" FA 25mcr vinutá – je skvělou volbou pro každého, kdo očekává kvalitu. S produktem si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší, co trh nabízí. Produkt je vybraný s ohledem na potřeby Vás zákazníků. Věříme, že se stane vašim oblíbeným stejně jako u dalších spokojených zákazníků. Snažíme se být inovativní a vycházet vstříc požadavkům zákazníků. Objednejte si produkt ještě dnes a nechte se přesvědčit. Má EAN kód 38191.

Produkt najdete v kategorii

Vložky do filtrů 20" MASTER - Podobné produkty: Vložka Katexová 20" QA CF-SX vodní kámen, Vložka anexová 20" QA AF-SX redukce dusičnanů, Vložka 20" CTO uhlíková 10mcr, Vložka 20" LA uhlíková, rozebíratelná